Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

Wynajem meblowozów

Planujesz przeprowadzkę, jednak nie dysponujesz odpowiednim samochodem do przewozu mebli i rzeczy gabarytowych? Oferujemy w przystępnej cenie wynajem meblowozów do realizacji przeprowadzki w Warszawie i na terenie całej Polski.

By jak najbardziej dopasować się do oczekiwań naszych klientów wynajmujemy również meblowozy do zrealizowania przeprowadzki. W przypadku każdego zlecenia dbamy o przewożone przez naszych klientów mienie wybierając optymalną drogę przejazdu między punktem A i B – tak, by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie – dopasowujemy rozwiązania logistyczne i dobieramy odpowiednie pojazdy do przetransportowania mienia, dostarczamy również materiały pakowe.

Dojazd do klientów z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec i okolic zapewniamy gratis, w pozostałych miastach opłata wynosi 2,60 za 1 km w jedną stronę.

W naszej ofercie do dyspozycji oferujemy:

  • meblowóz wraz z kierowcą – 140 zł za każdą rozpoczętą godzinę;
  • meblowóz wraz z 2-osobową ekipą – 190 zł za każdą rozpoczętą godzinę;
  • meblowóz wraz z 3-osobową ekipą – 240 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Wszystkie podane powyżej kwoty są cenami netto i nie zawierają stawki VAT w wysokości 23%

Aby poznać cenę Twojej przeprowadzki wypełnij FORMULARZ WYCENY  lub zadzwoń do nas.

Wybierz rodzaj przeprowadzki

kartony do przeprowadzek

Przeprowadzki
międzynarodowe

Czynniki takie jak odległość między adresami, procedury międzynarodowe, szereg przepisów i dokumentów wpływają na powagę problemu relokacji międzynarodowej.

biuro pakowane do przeprowadzki

Przeprowadzki
biur

Zmiana siedziby to spore wyzwaniem, celem uniknięcia stresu i chaosu w pracy przez dłuższy okres przeprowadzki biura muszą być wcześniej dokładnie zaplanowane.

ubrania pakowane przed przeprowadzką

Przeprowadzki
prywatne

Taki rodzaj przeprowadzki to duża odpowiedzialność, gdyż Klient oddaje w nasze ręce dobytek swojego życia, w tym rzeczy mające ogromną wartość nie tylko materialną, ale i sentymentalną.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

uśmiechnięta para z kartonami podczas przeprowadzki