Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

Wynajem meblowozów

Planujesz przeprowadzkę, jednak nie dysponujesz odpowiednim samochodem do przewozu mebli i rzeczy gabarytowych? Oferujemy w przystępnej cenie wynajem meblowozów do realizacji przeprowadzki w Warszawie i na terenie całej Polski.

By jak najbardziej dopasować się do oczekiwań naszych klientów wynajmujemy również meblowozy do zrealizowania przeprowadzki. W przypadku każdego zlecenia dbamy o przewożone przez naszych klientów mienie wybierając optymalną drogę przejazdu między punktem A i B – tak, by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie – dopasowujemy rozwiązania logistyczne i dobieramy odpowiednie pojazdy do przetransportowania mienia, dostarczamy również materiały pakowe.

Dojazd do klientów z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec i okolic zapewniamy gratis, w pozostałych miastach opłata wynosi 2,00 za 1 km w jedną stronę.

W naszej ofercie do dyspozycji oferujemy:

  • meblowóz wraz z kierowcą – 110 zł za każdą rozpoczętą godzinę;
  • meblowóz wraz z 2-osobową ekipą – 140 zł za każdą rozpoczętą godzinę;
  • meblowóz wraz z 3-osobową ekipą – 180 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Wszystkie podane powyżej kwoty są cenami netto i nie zawierają stawki VAT w wysokości 23%

Aby poznać cenę Twojej przeprowadzki wypełnij FORMULARZ WYCENY  lub zadzwoń do nas.

samochód do przeprowadzek załadowany meblami

Wybierz rodzaj przeprowadzki

kartony do przeprowadzek

Przeprowadzki
międzynarodowe

Czynniki takie jak odległość między adresami, procedury międzynarodowe, szereg przepisów i dokumentów wpływają na powagę problemu relokacji międzynarodowej.

biuro pakowane do przeprowadzki

Przeprowadzki
biur

Zmiana siedziby to spore wyzwaniem, celem uniknięcia stresu i chaosu w pracy przez dłuższy okres przeprowadzki biura muszą być wcześniej dokładnie zaplanowane.

ubrania pakowane przed przeprowadzką

Przeprowadzki
prywatne

Taki rodzaj przeprowadzki to duża odpowiedzialność, gdyż Klient oddaje w nasze ręce dobytek swojego życia, w tym rzeczy mające ogromną wartość nie tylko materialną, ale i sentymentalną.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

uśmiechnięta para z kartonami podczas przeprowadzki