Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

Transport mebli, przeprowadzka – Warszawa

Jeśli jesteś właśnie w trakcie planowania przeprowadzki, chętnie zrealizujemy dla Ciebie transport mebli do nowego miejsca zamieszkania. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług przewozowych dla wielu różnych klientów. Zabezpieczymy Twoje mienie w bardzo dokładny sposób, by podczas podróży wszystkie paczki i pudełka były rozłożone równomiernie i stabilnie. Możesz powierzyć nam nawet najdelikatniejsze przedmioty domowe – bezpiecznie dostarczymy je na miejsce!

Jakie zlecenia transportu mebli realizujemy?

Dokładamy wszelkich starań, by oferta naszej firmy OPTIMA odpowiadała potrzebom jak największej liczby klientów. Zdecydowanie najczęściej realizujemy transport mebli w ramach przeprowadzki osób prywatnych. Rzetelnie przygotowujemy się do takiego zadania – na podstawie informacji od klienta decydujemy, jakie środki należy zaangażować w celu sprawnego wykonania załadunku i przewozu. W przypadku większych przedsięwzięć możemy nawet zrobić u Ciebie wizję lokalną, podczas której specjalista dokładnie oszacuje ostateczną wielkość spakowanego mienia.

Transport mebli biurowych

Nasze usługi dotyczą również przeprowadzek o dużej skali. Jeśli planujesz przeniesienie biura swojej firmy w inne miejsce, pomożemy Ci w transporcie wszystkich mebli używanych przez Ciebie i Twoich pracowników. Potrafimy sprawnie zorganizować realizację takiego zlecenia i dołożymy wszelkich starań, by dochować założonych na początku współpracy terminów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że przestój w funkcjonowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa powinien być możliwie najkrótszy. OPTIMA pozwoli Twojej kadrze szybko wrócić do pracy.

Organizujemy kompleksowe przeprowadzki dla firm. Przewozimy nie tylko meble, lecz także wiele innych przedmiotów wykorzystywanych w biurach.

Transport mebli – krajowy i zagraniczny

Niezależnie od tego, gdzie konkretnie zamierzasz się przenieść, możesz liczyć na nasz profesjonalny transport. Przeprowadzka wraz z meblami to przedsięwzięcie, które zrealizujemy dla Ciebie bez względu na odległość. Chętnie dostarczymy Twoje rzeczy do większych miast takich jak Gdańsk, Kraków czy Poznań. Oferujemy również możliwość zrealizowania kursów międzynarodowych – znamy się na procedurach związanych z takimi zleceniami i sprawnie przewieziemy należące do Ciebie mienie do innego kraju.

Dlaczego warto postawić na przeprowadzki z firmą OPTIMA?

Oferujemy naszym klientom usługi, które są profesjonalne pod każdym względem. Dysponujemy flotą nowoczesnych meblowozów do transportu mebli i innych rodzajów mienia. To pojazdy utrzymane w doskonałym stanie technicznym, które w dodatku wyróżniają się dużą przestrzenią ładunkową. Możesz mieć pewność, że szybko i bezproblemowo zrealizujemy wszystkie zadania związane z Twoją przeprowadzką.

Zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Ekipa specjalistów od przeprowadzek pomoże Ci w dokładnym spakowaniu i zabezpieczeniu mienia przed transportem. Zapewnimy przy tym oczywiście niezbędne pudełka, a nawet specjalne kartony ubraniowe do przewozu odzieży. Nasz kierowca zajmie się natomiast tym, by sprawnie i terminowo przewieźć wszystkie Twoje rzeczy pod wskazany adres.

Demontaż mebli przed transportem

Niektóre meble są na stałe przymocowane do ścian czy innych konstrukcji znajdujących się w budynku. Jest tak m.in. w przypadku zabudowy kuchennej czy szaf wnękowych. Przewóz takich mebli wymaga ich wcześniejszego rozłożenia na mniejsze fragmenty – niekonieczne pojedyncze elementy, ale na tyle małe, by można było zmieścić je na pace samochodu. Nasi specjaliści zajmą się demontażem mebli na czas transportu.

Demontaż mebli przez specjalistów niesie za sobą wiele korzyści, jak np.:

  • oszczędność czasu – w tym czasie klient może zająć się innymi obowiązkami związanymi z przeprowadzką, powierzając demontaż mebli nam,
  • sprawne działanie – mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wykonujemy zlecone prace sprawnie, z wykorzystaniem przetestowanych przez nas metod działania,
  • profesjonalne pakowanie – podzielenie i oznaczenie elementów mebli w taki sposób, by w późniejszym czasie można było bez problemu je złożyć,
  • dokładne zabezpieczenie – dysponujemy wszystkimi materiałami potrzebnymi do zabezpieczenia delikatnych mebli. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku konstrukcji z przeszkleniami.

O chęci skorzystania z usługi demontażu mebli należy poinformować nas odpowiednio wcześnie – podczas zlecania transportu. Konieczne jest również podanie nam wielkości i liczby konstrukcji do rozmontowania.

Bezpieczny transport mebli

Naszym priorytetem jest dostarczenie mebli w stanie nienaruszonym – dokładnie takim, w jakim były przed załadunkiem. Z tego powodu przywiązujemy ogromną wagę do sposobu ich pakowania, zanim trafią do samochodu ciężarowego lub dostawczego. Stosujemy kartony, folie bąbelkowe, folie, tektury i wypełnienia, które mają na celu odpowiednio zabezpieczyć meble przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami czy wilgocią. W przypadku elementów szklanych używamy dodatkowych materiałów ochronnych.

Skupiamy się na bezpieczeństwie przedmiotów również w trakcie samej jazdy. Pilnujemy, by nie hamować zbyt gwałtownie i wybierać trasy, które cechują się równą nawierzchnią. Podczas rozładunku mebli działamy sprawnie, a jednocześnie pilnujemy bezpieczeństwa rozpakowywanych przedmiotów.

OPTIMA – transport mebli w przystępnej cenie

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy przewozowej. Zadbamy o to, by cały proces Twojej przeprowadzki z Warszawy był dobrze zorganizowany i bezpieczny dla Twojego mienia. Pomożemy Ci w dokładnym zabezpieczeniu mebli do transportu, załadujemy je, a następnie przewieziemy wprost do Twojego nowego domu lub biura. Wypełnij formularz wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie w celu umówienia szczegółów współpracy!