Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzki osób prywatnych to najpopularniejsze zlecenie w naszej firmie. Wykonujemy ich kilkaset rocznie.

Taki rodzaj przeprowadzki to duża odpowiedzialność ze strony firmy przeprowadzkowej, gdyż Klient oddaje w nasze ręce dobytek swojego życia, w tym rzeczy mające ogromną wartość nie tylko materialną, ale również sentymentalną.

Pracownicy firmy Optima zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką biorą na siebie wykonując Państwa Przeprowadzkę. Na każdym etapie, czy to w czasie pakowania mienia, przy załadunku, w trakcie transportu, czy przy wyładunku w odpowiedni sposób zadbają o bezpieczeństwo Państwa rzeczy.

Aby poznać cenę Twojej przeprowadzki wypełnij FORMULARZ WYCENY  lub zadzwoń do nas.

rzeczy pakowane przed przeprowadzką

Wybierz rodzaj przeprowadzki

kartony do przeprowadzek

Przeprowadzki
międzynarodowe

Czynniki takie jak odległość między adresami, procedury międzynarodowe, szereg przepisów i dokumentów wpływają na powagę problemu relokacji międzynarodowej.

biuro pakowane do przeprowadzki

Przeprowadzki
biur

Zmiana siedziby to spore wyzwaniem, celem uniknięcia stresu i chaosu w pracy przez dłuższy okres przeprowadzki biura muszą być wcześniej dokładnie zaplanowane.

furgonetka od przeprowadzek załadowana kartonami

Wynajem
meblowozów

Dla maksymalnego bezpieczeństwa przewożonych rzeczy, wybieramy najwłaściwszy przejazd, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia jakiegokolwiek transportowanego przedmiotu.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

uśmiechnięta para z kartonami podczas przeprowadzki