Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

Firma przeprowadzkowa Optima - opinie naszych klientów

Najlepsza firma przeprowadzkowa godna polecenia. Szybko, sprawnie i bez żadnych szkód. Panowie bardzo uprzejmi i profesjonalni oraz godni zaufania. Jak przeprowadzka to tylko z OPTIMĄ!
Sebastian Jarocki
5/5
Firma Optima jest naszym partnerem od lat. Polecamy ich profesjonalizm i cenimy za przyjazny klimat i uczciwość.
Arek Reklamy
5/5
Naprawdę super obsługa, na czas, zwinnie I profesjonalnie. Jeśli będziemy się jeszcze kiedyś przeprowadzać, to na pewno skorzystamy z Optima!! Dziekujemy I polecamy. Sylwia I John.
Sylwia Gal
5/5
Profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy-zarówno podczas ustaleń przed przeprowadzką (sprawna i jasna wycena, szybkie odpowiadanie na maile), jak i podczas samej przeprowadzki (panowie, którzy u nas pracowali, działali bardzo sprawnie, dopytywali o nasze życzenia i bardzo starannie zapakowali nasze rzeczy).
Dagmara Rybczyńska Riva
5/5
Profesjonalna obsługa, przemili pracownicy, wszystko na czas.
Antanina Siauruk
5/5
Polecam firmę OPTIMA Przeprowadzki do realizacji relokacji biura. Dwa dni temu w bardzo profesjonalny, szybki i sprawny sposób ekipa OPTIMA przeniosła nasze biuro. Punktualność, precyzja działania, chęć pomocy, bardzo kulturalni pracownicy. Duże brawa również na obsługę biurową (oferta, jasne warunki realizacji, otwartość na pytania). Dziękuję i polecam gorąco!
Alicja Dąbrowska
5/5
Chciałbym wyrazić swoje uznanie dla ekipy fachowców z firmy Optima, którzy nas obsługiwali. Zarówno p. Anna od strony administracyjnej, jak i obydwaj Panowie, z którymi mieliśmy do czynienia w trakcie praktycznego pakowania i rozpakowywania naszych rzeczy, byli nader profesjonalni, bardzo uprzejmi i wyjątkowo dokładni. Przeprowadzka na trasie Warszawa-Wiesbaden odbyła się bez najmniejszego poślizgu czasowego, w czasie i w budżecie. Państwa firma otrzyma od nas pełną rekomendację wśród znajomych, którzy kiedykolwiek będą potrzebować usług tego rodzaju. Serdecznie dziękuję!
Ludwik C. Siadlak
5/5
Nie wyobrażam sobie, by przeprowadzkę można było zrobić szybciej i lepiej. Jestem bardzo zadowolony z pracy ekipy, która mnie przenosiła. Szacunek Panowie i bardzo dziękuję!
Tomasz Starzec
5/5
Dzięki firmie Optima moje przeprowadzka została załatwiona bez stresu bardzo profesjonalnie i szybko. Przemiła i szybka obsługa e-mailem, żeby zamówić usługę, a potem bardzo profesjonalny i przyjazny zespół panów zabezpieczył i przewiózł meble. I to wszystko w znakomitej cenie, konkurencyjnej w porównaniu z innymi firmami. Polecam i na pewno będę korzystac w przyszlosci!
Alex T
5/5
Polecam w 100% pod każdym względem. Szybka realizacja, punktualność i przemiła ekipa.
Maria Godlewska
5/5
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, uprzejmości, zorganizowania wszystkich Panów, którzy pracowali przy przeprowadzce. Wszystkie rzeczy zostały bardzo starannie zabezpieczone i ustawione w miejscu docelowym. Spokój, ogromne doświadczenie oraz zaangażowanie Panów spowodowało, że przeprowadzka stała się dla mnie przyjemnością. Cena za całą usługę jest bardzo konkurencyjna a Firma OPTIMA godna polecenia w 100%.
Urszula Pieszczoch
5/5
Dwukrotnie przeprowadzałam się firmą Optima. Fachowość, profesjonalizm, świetna organizacja. Dzień przeprowadzki zamiast stresu był dniem relaksu dla mnie. Optima zadbała o wszystko, a najczęściej słyszanym przeze mnie zdaniem było "nie ma problemu!". Doskonale zabezpieczone sprzęty i opisane pudełka, przemiła obsługa, rozsądne ceny. Polecam każdemu!
Magda Karpienia
5/5
Korzystałem z usług w kwietniu. Punktualni, sympatyczni i profesjonalni. Serdecznie polecam. Telefoniczny kontakt również bardzo dobry.
Tomek Pietrowski
5/5
Bardzo fachowo, szybko i sprawnie. Usługa przebiegła bez zarzutu.
Kaś Wilq
5/5
Przeprowadzka z Optimą okazała się bardzo przyjemnym doświadczeniem 🙂 Zdecydowanie polecam jako świetnych fachowców umiejących rozwiązać każdy problem związany z przeprowadzką! Dziękuję i polecam!
Natalia Wiercich
5/5
Bardzo szybko sprawnie i sympatycznie 🙂
Kasia Murawska
5/5

Dziękujemy, że jesteście z nami - Zespół Optima