Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

O firmie

OPTIMA to profesjonalna, od 13 lat zbierająca cenne doświadczenie firma przeprowadzkowa, organizująca przeprowadzki nie tylko w Warszawie i okolicach, ale także na terenie całego kraju i państw Unii Europejskiej.

Siedziba firmy przeprowadzkowej OPTIMA mieści się w centrum Warszawy, ale posiadamy również oddział w Siedlcach. Od wielu lat istniejemy na rynku jako zaufany partner w zakresie krajowych i zagranicznych przeprowadzek. Naszą ofertę dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Ogromna ilość zrealizowanych do tej pory przeprowadzek sprawia, że każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje i jakość świadczonych usług.

Do każdej przeprowadzki podchodzimy maksymalnie indywidualnie – pozwala nam to nie tylko wczuć się w sytuację zazwyczaj zestresowanego klienta, ale również wykonać zlecenie na najwyższym poziomie, zgodnie z zakresem pracy wyznaczonym przez klienta i jego oczekiwaniami. Każdorazowo indywidualnie dobieramy sposób transportu mienia i techniki jego zabezpieczenia – tak, by bezpiecznie je przetransportować do miejsca docelowego.

Każde zlecenie jest przez nas realizowane z wykorzystaniem posiadanej wiedzy i doświadczenia. Duże poczucie odpowiedzialności z jakim podchodzimy do pracy, pozwala nam wykonać ją solidnie i bez uszczerbku dla transportowanego mienia. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony ze zrealizowanej usługi.

uśmiechnięta pani z kartonem dzwoniąca po przeprowadzkę

Stoi za nami

13 lat doświadczenia

15 000 zorganizowanych przeprowadzek

20 wykwalifikowanych pracowników

100% zadowolonych klientów

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

uśmiechnięta para z kartonami podczas przeprowadzki