Przeprowadzki OPTIMA Warszawa

Jesteśmy dla Ciebie

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Jeśli szukasz firmy przeprowadzkowej w Warszawie, to Optima przeprowadzki jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się ze swojego pierwszego mieszkania z jedną sypialnią w Warszawie, czy przenosisz biuro do Poznania, firma przeprowadzkowa Optima przeprowadzki jest w stanie wywrócić świat do góry nogami, aby zapewnić Ci jak najszybszy i bezpieczny transport rzeczy, na których Ci zależy. Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z firmą przeprowadzkową Optima przeprowadzki już dziś!

Najnowsze na blogu

Jak zaplanować przeprowadzkę firmy, aby nie zakłócić poważnie jej działalności?
Aktualności

Jak zaplanować przeprowadzkę firmy, aby nie zakłócić poważnie jej działalności?

Przeprowadzka firmy wiąże się zazwyczaj z pozytywnymi zmianami w niej zachodzącymi, a więc z rozwojem działalności, poszerzeniem jej o nowe usługi i rodzaj towarów oraz zatrudnieniem...

Poradnik przeprowadzki

Jest to bardzo ważne, gdyż po co płacić za przeniesienie zbędnych rzeczy? Polecamy wykonać ten proces możliwie najwcześniej, gdyż zajmuje on zwykle sporo czasu. Zajrzyjmy do wszystkich schowków i zakamarków, a z pewnością znajdziemy tam mnóstwo nieużywanych już rzeczy.

Przeprowadzka, a właściwie czas przed przeprowadzką to świetny moment na pozbycie się większych zapasów. Wykorzystaj zatem to co zalega na półkach, pozjadaj mrożonki, różności w puszkach, wypij wodę, wykorzystaj chemię,  pozostałe zapasy.

Pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie wybrać firmę do przeprowadzki. Terminy w dobrych firmach wykonujących przeprowadzki trzeba rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem, bezpiecznie jest uczynić to na 2 tygodnie przed planowaną datą przeprowadzki.

Firmy zaopatrujące Cię w gaz, wodę, elektrykę czy też banki i inne instytucje warto wcześniej powiadomić o planowanej zmianie adresu i załatwić wszystkie związane z tym formalności. Warto również udać się na pocztę, gdzie możemy tymczasowo zaplanować przekierowanie korespondencji pod nowy adres.

Każda szanująca się firma przeprowadzkowa zapewnia swoim klientom kartony i inne materiały do pakowania, wśród nich obowiązkowo powinny się znaleźć tzw.kartonowe szafy ubraniowe, czyli obszerny karton z relingiem, na którym można powiesić ubrania, by w ten sposób podróżowały.

Sebastian Jarocki

Najlepsza firma przeprowadzkowa godna polecenia. Szybko, sprawnie i bez żadnych szkód. Panowie bardzo uprzejmi i profesjonalni oraz godni zaufania. Jak przeprowadzka to tylko z OPTIMĄ!

5/5

Arek Reklamy

Firma Optima jest naszym partnerem od lat. Polecamy ich profesjonalizm i cenimy za przyjazny klimat i uczciwość.

5/5

Sylwia Gal

Naprawdę super obsługa, na czas, zwinnie I profesjonalnie. Jeśli będziemy się jeszcze kiedyś przeprowadzać to na pewno skorzystamy z Optima!! Dziekujemy I polecamy. Sylwia I John.

5/5

Dagmara Rybczyńska Riva

Profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy-zarówno podczas ustaleń przed przeprowadzką (sprawna i jasna wycena, szybkie odpowiadanie na maile), jak i podczas samej przeprowadzki (panowie, którzy u nas pracowali, działali bardzo sprawnie, dopytywali o nasze życzenia i bardzo starannie zapakowali nasze rzeczy).

5/5

Jesteśmy
dla Ciebie

furgonetka do przeprowadzek Optima

i dla
Twojej firmy

Każda wycena jest dokonywana indywidualnie z klientem.

O zespole Optima

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się ze swojego  pierwszego mieszkania z jedną sypialnią w Warszawie, przeprowadzasz się do wymarzonego domu w Krakowie, czy przenosisz biuro  do Poznania.  Optima przeprowadzki, wywróci świat do góry nogami, aby zapewnić Ci jak najszybszy i bezpieczny transport rzeczy, na których Ci zależy. 

13 lat doświadczenia

15 000 zorganizowanych przeprowadzek

20 wykwalifikowanych pracowników

100% zadowolonych klientów

Kontakt

Adres do korespondencji:
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Mała 6

Biuro handlowe:
02-777 Warszawa
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 95

Kontakt

Adres do korespondencji:
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Mała 6

Biuro handlowe:
Warszawa, 02-777,
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 95